1.c osztály
Osztályfőnök: Mongyiné Zöldág Anett
  1. Bebrevszky Zalán Jordán
  2. Bereczki Dominik
  3. Brunáczky Borbála
  4. Budaházi Boróka Anna
  5. Dániel Natália
  6. Eto Julianna
  7. Faragó Áron Ignác
  8. Gábor Emília
  9. Kazamér Álmos
  10. Kovács Alíz
  11. Mészáros Patrik
  12. Rödönyi Csanád Gábor
  13. Sarankó Illangó
  14. Sipos Zsombor
  15. Szabó Hedvig
  16. Szávuj Olívia
  17. Tokai Maja
  18. Tóth Áron
  19. Valachi Liza Patrícia
  20. Verseczki Dominik
  21. Verseczki Márk
  22. Zsidai Attila
 
2.c osztály
Osztályfőnök: Hársfalviné Sebők Ágnes
  1. Erdei Ármin
  2. Erki Milán
  3. Erki Zsombor
  4. Fabó Ármin
  5. Gódor Bálint Domonkos
  6. Győrfi Márton
  7. Halász-Völgyi Benedek
  8. Haszara Zoé Ágnes
  9. Juhász Dominik Jácint
  10. Menyhárt Milán
  11. Pozsgai Gergő
  12. Szabó Bolda Panna
  13. Szénási Bence
  14. Sztancsik-Andrási László Pió
  15. Tóth Csaba Zoltán
  16. Varga Szabina Eszter
  17. Villányi Viktória
  18. Virágh Soma Balázs
 
3.c osztály
Osztályfőnök: Zsuppán Szilvia
  1. Bíró Mátyás
  2. Dániel Dorka
  3. Faragó Iringó
  4. Gróf Abigél
  5. Jódi Janka Kata
  6. Kapecska Norina
  7. Major Boglárka
  8. Máyer Balázs
  9. Nagy Beáta Panna
  10. Németh Andor
  11. Németh Rebeka
  12. Ragács Pál
  13. Rödönyi András Zoltán
  14. Sipos Benedek
  15. Slomski Lili Mária
  16. Tancsa Viola Mária
  17. Tokai Hanna
  18. Tóth Barna
  19. Valachi Laura Valentina
 
4.c osztály
Osztályfőnök: Bíróné Juhász Veronika
  1. Budaházi Liza Mária
  2. Dániel Sára
  3. Ecseri Ádám
  4. Erdei Tünde
  5. Erki Balázs Bendegúz
  6. Feiler Zsófia
  7. Kerekes Márton
  8. Kovács Lujza
  9. Laszip Jázmin
  10. Magyari Mátyás
  11. Márton Áron
  12. Márton Balázs
  13. Mészáros Lili
  14. Németh Helga
  15. Németi Bálint
  16. Szabó Nándor Bálint
  17. Szluka Regina
  18. Sztancsik-Andrási Vejke Benedek
  19. Vízhányó Máté
  20. Zara Csenge
 
5.c osztály
Osztályfőnök: Ragács Márta
  1. Al-Mahdawi Sarah
  2. Andorkó Flóra
  3. Csiki-Babos Bella
  4. Eto Rózsa
  5. Hajdu Blanka
  6. Istvánfi Zselyke
  7. Juhász Boglárka Jázmin
  8. Kapecska Laura
  9. Sebestyén Lili Eszter
 
6.c osztály
Osztályfőnök: Pálinkás Istvánné
  1. Almási Bence
  2. Bandur Ábel
  3. Bebrevszky Ábel Zoltán
  4. Bíró Gergely
  5. Budaházi Botond
  6. Cserényi Alex
  7. Ecseri Nikolett
  8. Erdei Ádám
  9. Gál Rozália Zonga
  10. Gróf Zente
  11. Major Eszter Márta
  12. Márton Petra
  13. Ragács Dávid
  14. Rödönyi Anna Márta
  15. Sipos Boglárka
  16. Slomski András
  17. Szabó Botond
  18. Szluka Zita Laura
  19. Tancsa Máté Ákos
  20. Timár Zsófia
 
7.c osztály
Osztályfőnök: Szkárosi Csilla
  1. Átyim Lora Olívia
  2. Déri Zsolna
  3. Ecseri Csenge
  4. Eris Ingrid
  5. Haszara Bálint Mózes
  6. Hortobágyi Fanni
  7. Karacs Sára
  8. Ragács Luca
  9. Sárosdi Alex Márk
  10. Szabó Csongor András
 

 

Design by TigiArt