Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Harmatcsepp

a katolikus iskolák országos levelező tanulmányi versenye

 

Középdöntőbe jutott versenyzők

Hittan 2. osztály

Fehér Fanni

H-101

Tóth Alexandra

H-101

Horváth Nóra

H-101

Sáringer Boldizsár

H-101

Valkó Viola

H-106

Fejes Virág

H-106

Tóth Dániel

H-112

Csányi Csanád

H-112

Császár Kincső

H-113

Mindszenti Judit

H-114

Fitus Iringó

H-119

Szakács Maja

H-119

Tirpák Luca

H-119

Faddi-Horváth Annamária

H-119

Gergály Réka

H-122

Tancsics Patrícia Júlia

H-122

Péter Boróka

H-122

Dankó Gergő

H-123

Vasas András

H-123

Seres Bence

H-128

Isóczki Petra

H-129

Nagy Bálint

H-129

Ruff Judit

H-130

Horgas Dorina

H-130

Tanács Katalin

H-134

Horthy Botond Miklós

H-136

Busai Alexandra

H-136

Kenyeres Hunor

H-136

Rodák Dávid

H-136

Szabó Balázs

H-136

Valkóczi Gergő

H-142

Farkas Imre

H-142

Faller Márton

H-142

Nagy Eszter

H-143

Petrits Emma

H-143

Ferenczi Anna

h-148

Alasztics-Nakagami

h-148

Garajszki Gábor

H-151

Herczeg Dávid

H-154

Tóth Mátyás

H-154

Boros Réka

H-154

Farkas Márton

H-157

Haramura Máté

H-162

Füzesi Júlia

H-162

Molnár Ádám

H-162

Bodor Mariann

H-165

Bécsi Julianna

H-165

Dancsok Júlia

H-168

Rádi Olivér

H-171

Hamvas Ödön

H-172

Balogh Jázmin Olimpia

H-175

Szedresi Péter

H-180

Stein Tünde

H-180

Víg Hedvig

H-180

Vigh Péter

H-184

Ferencz Vivien

H-184

Guruz Benedek

H-190

Kátai Hanna

H-209

Holló Virág

H-209

Balogh Mercédesz

H-209

Kovács Ákos

H-211

Mészáros Koppány Gyula

H-211

Horváth Annamária

H-243

Fazekas Anita

H-243

Valkó Eszter

H-243

Kövics Máté

H-243

Sebestyén Anna

H-245

Tremmel Anna

H-245

Somorjai Réka

H-245

Vadászy Ádám

H-245

Király Lili

H-260

Tóth Máté

H-260

Szűcs Bernadett

H-265

Varga Vivien Éva

H-265

Nagy Fanni

H-265

Maróti József

H-265

Móra Áron

H-265

Ficsor Zoé

H-269

Tajti Dzsesszika

H-269

Oláh Balázs

H-272

Kiss Ádám

H-272

 

Hittan 3. osztály

Pup Katalin

H-110

Csermák Júlia

H-112

Kállai-Bálint Bálint

H-113

Pandula István

H-113

Horváth Árpád

H-118

Balogh Nóra

H-122

Jüngling József

H-122

Ifi Benedek

H-122

Németh Csongor

H-122

Lóki Dániel

H-122

Fáyi Albert

H-124

Baján Veronika

H-124

Varga Eliza

H-125

Kiss Máté

H-129

Beck Janka

H-130

Árki András

H-134

Szabó Laura

H-141

Varga Jázmin

H-141

László Levente

H-141

Papp Dorottya

H-142

Both Ábel

H-147

Gőbl Kinga

H-147

Jankulár Barnabás

H-151

Endrédi Máté

H-154

Varga Benedek

H-154

Világhy András

H-154

Füzesi Anna

H-162

Kocsi Kadosa

H-163

Wendl Csenge

H-168

Szalaváry Jakab

H-168

Víg Gertrúd

H-180

Árvai Csenge

H-184

Szűcs Evelin

H-184

Czinege Sára

H-184

Ernes Csaba

h-185

Bakos Márton

H-190

Tüske Márton

H-193

Fekete András

H-198

Nyíri-Szabó Kinga

H-198

Gyenes Adél

H-208

Bódi Csilla

H-208

Bogdán Renátó

H-214

Kalányos György

H-214

Kormos Levente

H-240

Reisz Borbála

H-245

Kovács Veronika

H-248

Bajusz Nóra

H-260

Horváth Brigitta

H-260

Bata Melissza

H-269

Parragh Réka

H-271

 

Hittan 4. osztály

Cseh Balázs

H-101

Kovács Ágoston

H-101

Sütheő Anna Orsolya

H-101

Bocsor Eszter

H-102

Grenerczy Anna Lili

H-106

Szőke Balázs

H-108

Anducska-Kemény Kadosa

H-113

Barakonyi Anna

H-114

Takács Luca

H-124

Nemeskéri Kitti

H-129

Vígh Andrea

H-139

Szakács Zsófia

H-142

Egry Mátyás

H-146

Molnár Kristóf

H-146

Kis Benedek

H-146

Szücs Márton Teofil

H-146

Andor Éva Anna

H-147

Gőbl Anna Emma

H-147

Radasits Márk

H-147

Petrányi Zoltán

H-151

Fapál Zsombor

H-151

Bognár Anna

H-151

Tóth-Pálmüller Máté

H-154

Megyeri Csanád

H-154

Péter Eszter

H-154

Tóth-Payet Elisabeth

H-154

Kecskés Zsombor

H-157

Szedresi Márton

H-180

Maschek Bálint

H-180

Szekernyés István

H-180

Turza Mátyás

H-180

Gulyás Marcell

H-184

Szekér Bence

H-184

Lang Luca

H-184

Veres Bianka

H-184

Papp Fanni

H-184

Harmati Adrián

h-185

Hartyányi Vincent

H-196

Simon Levente

H-196

Módos Vilmos

H-198

Ilosvai Benedek

H-211

Bogdán Balázs

H-214

Sallai Bence

H-243

Kárpáti Ágoston

H-245

Sárbogárdi András

H-245

Molnár Otília

H-245

Takács Levente

H-245

Szabó Adél

H-249

Péter Cintia

H-249

Földi Sarolt Csenge

H-265

 

Matematika 2. osztály

Pálffy Zsófia

H-101

Pajor Nikol

H-101

Hadaró Botond

H-101

Hornyák Ádám

H-101

Bakodi Marcell

H-101

Kapui Mátyás

H-101

Nádasdi Hanna

H-101

Káldi Bertalan

H-101

Károlyi Anna

H-101

Mód Borbála

H-101

Géczy Márk

H-102

Juhász Bálint

H-106

Meizner Lilla

H-108

Bobák Bálint Ádám

H-108

Hortolányi Nóra

H-108

Szidonya Szonja

H-110

Biró Vince

H-111

Horváth Kristóf

H-111

Kuthy Levente Gábor

H-111

Lampel Benedek

H-112

Kovács Artúr

H-113

Pandula Mária

H-113

Balogh Adrienn

H-114

Tóth Kristóf

H-114

Zengői Roland

H-115

Tüske Bence

H-115

Fitus Iringó Anna

H-119

Szakács Maja

H-119

Géczi Lili

H-121

Varga Valentin

H-121

Berényi Dénes Mihály

H-122

Ilyés-Nagy Emma

H-122

Kovács Barna

H-122

Tóth Bátor András

H-122

Mendel Zsombor

H-122

Németh Kinga

H-125

Varga Ádám

H-125

Pagonyi Orsolya

H-125

Tóth Levente

H-125

Bárkai Flóra Fáni

H-128

Csernák Dániel

H-128

Fodor Menta

H-128

Nagy Zsófia

H-128

Péter Balázs

H-128

Terbán Vivien

H-128

Bugyi Melinda Kitti

H-128

Székely Letícia

H-128

Csonka Csenge

H-129

Nagy Bálint

H-129

Csonka Csenge

H-129

Kuszák Róbert

H-129

Mihály Kinga

H-129

Molnár Enikő

H-129

Nagy Bálint

H-129

Parádi Péter

H-129

Pelles Dóra

H-129

Sebestyén Evelyn

H-129

Sejben Lili

H-129

Gellért Zsombor

H-130

Mezey Klára

H-134

Farkas Regő Benedek

H-134

Magó Máté

H-134

Grenács Áron

H-136

Magyar Anna

H-136

Homor Benedek

H-136

Kenyeres Hunor

H-136

Major Boglárka

H-141

Paksi Nóra

H-141

Kiss Lóránt

H-141

Csomor Máté

H-141

Töreki Maximilián

H-141

Licsauer Máté

H-141

Csendes Botond

H-141

Pintér Dalma Mária

H-142

Petrits Emma

H-143

Bozsó Barnabás

H-145

Tolnai Dániel

H-145

Lukáts András

H-146

Tóth Vencel György

H-146

Ambrus Júlia

H-146

Illés Gergely Levente

H-146

Jakobi Júlia

H-146

Huber Tamás

H-146

Pap Klaudia

H-147

Tóth Ferenc Márton

H-147

Tóth Gergely András

H-147

Varga Bernát

H-147

Tóth Kristóf Péter

H-147

Vágány Luca Sára

H-147

Csernyi Boglárka

H-147

Szijjártó Anna

H-148

Gurgut Tímea

H-148

Schuster János

H-150

Zemlényi Zsolmbor

H-150

Lakatos Anna

H-150

Zaránd Kristóf

H-150

Kékesi Luca

H-151

Talapka Bercel

H-151

Garajszki Gábor

H-151

Nemes Balázs Bence

H-154

Nátrán Szabolcs István

H-154

László Miklós Bálint

H-157

Molnár Ádám

H-162

Baranya Luca

H-162

Péva Lujza

H-162

Bende Zsóka

H-163

Papp Dániel

H-168

Sorbán Panna

H-168

Kurucz Richárd

H-168

Rádi Olivér

H-171

Kovács Áron Boldizsár

H-175

László Márk

H-175

Pőcze Míra

H-175

Takács Rebeka

H-175

Paulik Villő

H-175

Rodé Sára

H-180

Borbély Sándor

H-180

Szigeti Bence

H-180

Stein Tünde

H-180

Bokros Boglárka

H-185

Iglói Csongor

H-185

Pecze Viktor

H-185

Mágocs-Bahur Szente

H-185

Szilágyi Márk

H-188

Lászlók Bálint

H-190

Nagy Áron

H-190

Szomszéd Imre

H-190

Kupcsik Marcell

H-190

Berta Flóra

H-190

Péter Norbert

H-190

Diószeghy Levente

H-191

Mondi Lili Amira

H-209

Baráth Csaba

H-209

Pakai Nikolasz László

H-209

Birgés Milán

H-209

Nagyfejeő József

H-243

Verbényi Benedek

H-245

Kun Levente

H-246

Danó Döme Dániel

H-246

Szajcz Kata

H-259

Pusztai Liza

H-266

 

Matematika 3. osztály

Szalay Réka

H-101

Kapui Vilmos

H-101

Takács Anna

H-101

Hoffstetter Diána

H-101

Kátai Ádám

H-108

Szűcs Emília

H-108

Diószegi Regina

H-112

Hofferek Alma

H-113

Ligeti Kristóf

H-113

Varga Ágoston

H-121

Sümegi Anett Júlia

H-122

Menyhárt Anna

H-122

Sáfián Erik

H-123

Goda Bálint

H-123

Surányi Alexandra

H-128

Puha Szilárd Sámson

H-129

Kovács Patrik

H-129

Kiss Máté

H-129

Doszpod Nagy Soma Tamás

H-129

Kiss Máté

H-129

Kovács Patrik

H-129

Nagy Andrea

H-129

Petró Bernadett

H-129

Puha Szilárd Sámson

H-129

Szücsi Viktória

H-129

Tarbaj Bence

H-129

Böröczky Petra

H-141

Tóth Zsófia

H-141

Molnár Regina

H-141

Józsa Zita

H-141

Molnár Anna

H-141

Németh Alexandra

H-141

Csaba Nándor

H-142

Huszta Csaba

H-146

Czaun Réka

H-148

Gáty Gergely Levente

H-148

Antus Kinga

H-150

Bisztray Flóra

H-150

Bánki András

H-151

Szabó Anna Bori

H-151

Bakos Laura

H-157

Dezső Dániel

H-157

Kovács Emma

H-157

Ivanics Patrik

H-157

Papp Viktória

H-168

Oláh Sebő Zétény

H-172

Fodor Virág

H-184

Czinege Sára

H-184

Kardos Csanád

H-186

Papp Csongor

H-186

Imre Márton

H-191

Takács Viktor

H-191

Farkas Máté

H-191

Inges Ágoston

H-198

Németh Balázs

H-199

Kopasz Melinda

H-205

Ferencsik Mónika

H-205

Surányi István

H-205

Surányi Sándor

H-205

Wöller Lili

H-205

Gruján Evelin

H-205

Bódi Csilla

H-208

Tajti Gergő

H-208

Baranyi Krisztián

H-209

Grósz László

H-209

Mező Viktória

H-209

Törőcsik Zita

H-209

Vrastyák Balázs

H-243

Kövesi Krisztián

H-243

Biczó Ádám György

H-243

Takács Eszter

H-245

Bódi Dominik Zsolt

H-246

Csernei Fanni

H-248

Gyenes Zsófia

H-258

Törő Zsófia

H-258

Tóth Dóra

H-262

Tóth Sára

H-262

Oldal Júlia

H-262

 

Matematika 4. osztály

Molnár Gergely

H-101

Sümegi Botond

H-122

Barna Zsófia

H-128

Csatlós Gréta Noémi

H-128

Harmath Zsombor

H-128

Kovalcsik Nóra

H-128

Nagy Gábor János

H-128

Török Hanna Magdolna

H-128

Forgács Gábor Péter

H-139

Balatoni László

H-141

Nagy Csongor

H-141

Argay Zsófia

H-145

Taschner Olivér Jánoa

H-147

Schneider Dávid

H-154

Balog Balázs

H-190

Patkovics Dóra

H-248

Szajcz Bálint

H-259

Strumpf Dávid

H-260

Ferencz Mátyás

H-142

Tamás Botond László

H-142

Barnóczki András

H-262

Ecsedi Balázs

H-129

Reisz Benedek

H-245

Birócsák Marcell

H-145

Horváth Írisz

H-148

Jani Botond

H-245

Izsa Bernadett Margit

H-142

Csonka Ádám Lukács

H-146

Halmosi Péter

H-146

Kovács Klára

H-146

Merics Mihály

H-146

Kaszás Gergő

H-269

Káposztás Benedek

H-150

Módos Vilmos

H-198

Szedlák Bence

H-248

Hankó Noémi

H-123

Kolláth Márk

H-248

Gulyás Dóra

H-262

Rónai Virág

H-146

Balog Csaba

H-114

Németh Benjámin

H-144

Rodé Klára

H-180

Barankai-Erős Barnabás

H-209

Utassy János

H-106

Schubert Fruzsina

H-145

Major András

H-101

Büki Lóránt

H-144

Hauber Henrik

H-141

Dohányos Máté

H-123

Bíró Gergely

H-157

Ecsedi Balázs

H-129

Egyed Gábor

H-129

 

Nyelvtan 2. osztály

Major Janka

H-101

Etzl Csongor

H-101

Jankovits Lili

H-101

Sudár Boróka

H-101

Dömötör Bátor

H-101

Szecsődi Réka

H-101

Halmosi Borbála

H-101

Tóth Fruzsina

H-102

Kőrösi Rebeka

H-106

Rédei Zita

H-108

Zavorkó Eszter

H-108

Civisz Noémi

H-112

Balogh Adrienn

H-114

Csontos Boglárka

H-121

Tancsics Patrícia Júlia

H-122

Gergály Réka

H-122

Ilyés-Nagy Emma

H-122

Szabó-Kövi Kamilla

H-122

Kun-Szabó Kristóf

H-128

Székely Letícia

H-128

Bíró Lujza

H-128

Papp Dorka

H-128

Ruff Levente

H-130

Dikovecz Áron

H-131

Marton Dorka

H-131

Nagy Dénes

H-134

Szabó Regina

H-134

Utassy Veronika

H-134

Kenyeres Hunor

H-136

Csábi Kitti

H-136

Ferencz Anna Flóra

H-136

Hoffer Liza

H-136

Varga Ábel

H-136

Széles Gréta

H-136

Madár Dániel

H-136

Szücs Laura

H-141

Szabados Luca

H-141

Leimeiszter Ábel

H-141

Licsauer Máté

H-141

Csendes Botond

H-141

Szabó Zsombor

H-141

Kolonics Zoé

H-144

Fazekas Luca

H-145

Tolnai Dániel

H-145

Havas Bence

H-145

Tóth Beáta

H-146

Sándor Virág

H-147

Pap Klaudia

H-147

László Dóra

H-148

Török Hanna

H-150

Schuster János

H-150

Rapport Anna Virág

H-150

Baski Bella

H-151

Talapka Bercel

H-151

Sásdi Ambrus

H-151

Tóth Kincső

H-157

Kállai Kira

H-157

Bende Zsóka

H-163

Szabó Nóra

H-163

Aszódi Ákos

H-165

Tréfás-Tóth Boglárka

H-168

Téglás Tamara Éva

H-171

Rádi Olivér

H-171

Kovács Csenge

H-175

Csorba Izabella

H-180

Papp Mátyás

H-184

Virág Krisztián

H-184

Nemes Kata

H-184

Fodor Zsombor

H-184

Gulyás Martin

H-184

Lalik Petra

h-185

Sulyok Gergő

H-190

Balla Zsófia

H-191

Durbák Hanna

H-191

Apáti Armand

H-191

Pásztor Boglárka

H-191

Nagy Milán

H-191

Lipcsei Marcell

H-191

Mosolygó Lara

H-191

Puskás Fruzsina

H-191

Bakk László

H-191

Varga Noémi

H-191

Némedi Zsombor

H-191

Csizmadia Korina

H-191

Stonawski Benjamin

H-191

Hartyányi Szolanzs

H-196

Mursa Alexandra

H-205

Török Vivien

H-205

Zsigmond Katrin

H-205

Nagy András

H-205

Jász László

H-208

Horvát Helga

H-208

Nagy Marcell Miklós

H-208

Jász Hanna

H-208

Birgés Milán

H-209

Tóth Ábel

H-211

Hubai Hanna

H-211

Fazekas Anita

H-243

Koroknai Kinga

H-245

Lengyel Borbála

H-245

Halmy Katalin

H-245

Danó Döme

H-246

Bencze Boglárka

H-246

Orliczki Bence

H-258

 

Nyelvtan 3. osztály

Barta Blanka

H-141

Huba Liána

H-146

Megyesi Anna

H-141

Szabó Laura

H-141

Dudás Vanessza

H-141

Tóth Rebeka

H-141

Böröczky Petra

H-141

Locskai Anna

H-146

Bella Petra

H-128

Garda Dominik

H-191

Korok Zalán

H-191

Molnár Eszter

H-189

Pavló Ádám

H-123

Lipcsák Franka Eszter

H-189

Merényi Cecília

H-146

Zimonyi Nóra

H-146

Hercz Klaudia

H-128

Száki Abigél

H-141

Földi Dóra

H-123

Losonczi Szabolcs

H-191

Oláh Sebő

H-172

Viktor Judit

H-191

Vörös Angéla

H-147

Burán Beáta

H-112

Fodor Lili Anna

H-191

Gaál Máté

H-191

Sümegi Anett

H-122

Török Anna

H-191

Mohos Anna

h-148

Surányi Sándor

H-205

Jenei Marcell

H-189

Foris Dávid

H-134

Lóki Dániel

H-122

Gruján Evelin

H-205

Nagy Villő Eszter

H-191

Szabó Ervin

H-191

Tóth Sára

H-262

Benedek Borbála

H-150

Ferencsik Mónika

H-205

Szoboszlai Virág

H-150

Tóth Dóra

H-262

Hoffstetter Diána

H-101

Nagy Petra

H-180

Buzinkay Réka

H-150

Keczán Dávid

H-188

Nemes Boldizsár

H-245

Révai Anna

H-146

Nagy Lukács

H-188

Varga Bálint

H-101

Sáfián Erik

H-123

Bajusz Nóra

H-260

Ligeti Kristóf

H-113

Simon Bálint

H-101

Gere Klára

H-128

Lovrencsics Rita

H-175

Szűcs Evelin

H-184

Tábori Eszter

H-111

Bisztray Flóra

H-150

Csernei Fanni

H-248

Dezső Dániel

H-157

Juhász Jázmin Fanni

H-191

Nyitrai Balázs Péter

H-208

Csoknyai Zsófia

H-110

Novák Réka

H-165

Papik Petra

H-189

Misi Laura

H-248

Kenesei Natália

H-269

Tarjányi Gergely

H-199

Máté Márk

H-151

Kovács Veronika

H-248

Wendl Csenge

H-168

Fodor Virág

H-184

Nagy Fruzsina

H-208

Kéthelyi Gergely

H-175

Schmidt Dea

H-208

Szabó Anna Bori

H-151

Simon Donát

H-154

Bódi Csilla

H-208

Csofcsics Blanka

H-268

Forczek Miklós

H-151

Varga Eliza

H-125

Ujvárosi Márton

H-114

Bata Melissza

H-269

Eveli Benigna

h-148

Gecseg József

H-154

Völgyesi Levente

H-268

Boros Edina

H-268

Péntek Péter

H-150

Tóth Kamilla

H-246

Balogh Eszter

H-101

Szilágyi Luca

H-268

Dancsó Eszter

H-186

Fürjes Péter

h-185

Szilvási Balázs

H-162

Tóth Lenke

H-165

Kertész Dániel

H-180

Tajti Gergő

H-208

Édes Dorina

H-136

Farkas Tifani Fruzsina

H-208

Králl Dóra

H-151

Papp Csongor

H-186

Petró Bernadett

H-129

Suhajda Bence

H-151

Dombay Bendegúz

H-168

Tomcsik Réka

H-128

Patkós Krisztina

H-145

Czaun Réka

h-148

Kancsár Balázs

H-151

Lőrinczi Miklós

H-246

Hekkel Zita

H-186

Fülöp Zoltán

H-121

Mráz Virág

H-151

 

Nyelvtan 4. osztály

Langmár Zoltán

H-101

Gombos Angelika

H-102

Tutti Zsófia

H-105

Soós Angelika

H-111

Gubó Laura

H-112

Andor Sára

H-121

Molnár Nóra

H-121

Sümegi Botond

H-122

Hankó Noémi

H-123

Sajben Szandra

H-123

Csatlós Gréta Noémi

H-128

Molnár Csaba

H-128

Török Hanna Magdolna

H-128

Harmath Zsombor

H-128

Szircsák Tibor Ábel

H-128

Nagy Gábor János

H-128

Held Orsolya

H-128

Barna Zsófia

H-128

Nemeskéri Kitti

H-129

Brumbauer Márton

H-130

Akkermann Bálint

H-130

László Csaba

H-130

Beck Sára

H-130

Szabó Ádám

H-139

Hauber Henrik

H-141

Varga Dániel

H-141

Firtl Anna

H-141

Illés Viktória

H-141

Bodnár Mária

H-141

Szakács Zsófia

H-142

Pintér Blanka Ilona

H-142

Farkas Zsófia

H-142

Németh Benjamin

H-144

Argay Zsőfia

H-145

Fazekas Fanni

H-145

Kovács Tamás

H-145

Kovács Klára

H-146

Folbert Fanni

H-146

Lenti Kincső

H-146

Szilágyi Anna

h-148

Harhai Ágnes

h-148

Káposztás Benedek

H-150

Lak Réka

H-150

Taczman Márton

H-150

Török Fülöp

H-150

Baski Barnabás

H-151

Bozó Eszter

H-151

Szekeres Dóra

H-151

Schneider Dávid

H-154

Péter Eszter

H-154

Szabó Zalán

H-154

Száraz Eszter

H-154

Oparaugo Petra

H-162

Deák Benjamin

H-162

Scholtz Juliana

H-168

Szabó Izabella

H-184

Gulyás Marcell

H-184

Nagy Vanda

h-185

Tolnai Levente

H-189

Balogh Lili

H-189

Mező Dorottya

H-190

Balog Balázs

H-190

Papp Dávid

H-191

Écsi Lilla

H-191

Komán Csenge

H-191

Lőrincz Anna

H-191

Jármos Petra

H-191

Nagy Boglárka

H-191

Kovács Szabolcs

H-191

Fehér Enikő

H-198

Módos Vilmos

H-198

Jó Melinda

H-205

Gellért Gréta

H-205

Rácz Tamás

H-205

Kapitány Hanna

H-211

Grajczárik Adél

H-211

Dudra Zsófia

H-243

Simon Szonja

H-243

Hajdu Lili

H-243

Barna Lázár Anna

H-245

Kertész Lili

H-248

Erős Márton

H-250

Dudás Anna

H-259

Ország Botond Ákos

H-269

 

Olvasás 2. osztály

Károlyi Anna

H-101

Kránitz Dorka

H-101

Etzl Csongor

H-101

Molnár Eszter

H-101

Polgár Ákos

H-101

Bors Luca

H-101

Major Janka

H-101

Dömötör Bátor

H-101

Bors Boglárka

H-101

Burger Jázmin

H-102

Pala Eszter

H-102

Pénzes Zita

H-106

Valkó Viola

H-106

Kovács Vivien

H-106

Fodor Gréta

H-108

Bobák Bálint

H-108

Kovács Réka

H-110

Kovács Artúr

H-113

Harmath Eszter

H-113

Molnár Tibor

H-114

Werner Dénes

H-115

Erdős Boglárka

H-119

Berényi Dénes

H-122

Szabó Flóra

H-122

Dankó Gergő

H-123

Bálint Benjamin

H-123

Vasas András

H-123

Németh Sára

H-125

Nagy Bálint

H-129

Gellert Zsombor

H-130

Marton Dorka

H-131

Dikovecz Áron

H-131

Csaba Zsigmond

H-134

Kunszt Kornélia

H-134

Vásárhelyi Viktória

H-134

Nagy Dénes

H-134

Homor Benedek

H-136

Kenyeres Hunor

H-136

Ferencz Anna Flóra

H-136

Oravecz Bianka

H-136

Varga Viktor

H-136

Szabó Balázs

H-136

Jakus Gréta

H-136

Gyimóthy Dániel

H-141

Nagy Dezső

H-141

Major Boglárka

H-141

Winhoffer Júlia

H-141

Bagarus Petra

H-141

Papp Zsófia

H-142

Balázs Zsófia

H-142

Guld Cecília

H-143

Ágoston Csenge

H-143

Nagy Eszter

H-143

Tolnai Dániel

H-145

Havas Bence

H-145

Fazekas Luca

H-145

Mekis Dorottya

H-146

Ambrus Júlia

H-146

Tóth Vencel

H-146

Becskei Sára

H-147

Csernyi Boglárka

H-147

Varga Áron

H-147

Tóth Gergely

H-147

Rádonyi Anna

H-147

Schuster János

H-150

Rapport Anna Virág

H-150

Rédei Dorottya

H-150

Zemlényi Zsombor

H-150

Taczman Kinga

H-150

Őry Hunor

H-154

Hörcsök Boglárka

H-154

Harmati Nelli

H-162

Bende Zsóka

H-163

Balogh Panna

H-163

Mendöl Luca

H-165

Fehér Anna

H-165

Bajó Márton

H-168

Rádi Olivér

H-171

Kovács Áron Boldizsár

H-175

Pőcze Míra

H-175

Takács Boróka

H-175

Vasas András

H-180

Vigh Péter

H-184

Ferencz Vivien

H-184

Gulyás Martin

H-184

Nagy Tamás

H-184

Batki Panna

H-184

Virág Krisztián

H-184

Pitti Péter

h-185

Tálas Gergő

h-185

Szilágyi Márk

H-188

Lászlók Bálint

H-190

Sulyok Petra

H-190

Török Vivien

H-205

Horvát Helga

H-208

Jász Hanna

H-208

Jász László

H-208

Pásztor Szonja

H-209

Hubai Hanna

H-211

Varga Csanád

H-211

Görömbei Blanka

H-211

Tóth Ábel

H-211

Felföldi Kála

H-245

Balázsovics Kincső

H-245

Peck Bianka

H-245

Kis Márton Tamás

H-248

Filyó Kíra

H-258

Urbán Petra

H-258

Vinter Gréta

H-259

Groditzki Anna Hajnalka

H-266

Zugi Boglárka

H-266

Pusztai Liza

H-266

Bozsik Gabriella

H-272

 

Olvasás 3. osztály

Lóki Dániel

H-122

Makai Gergő

H-266

Gyenes Adél

H-208

Wöller Lili

H-205

Urbán Janka

H-246

Horváth Kata

H-128

Kopasz Melinda

H-205

Wendl Csenge

H-168

Kertész Dániel

H-180

Márialigeti Réka

H-245

Surányi István

H-205

Gruján Evelin

H-205

Lőrinczi Miklós

H-246

Gaál Máté

H-191

Fürjes Péter

H-185

Majerik Luca

H-185

Nagy-Kövi Balázs

H-122

Novák Réka

H-165

Szatmári Eszter

H-209

Timár Zsófia

H-146

Nyitrai Balázs Péter

H-208

Oláh Sebő

H-172

Verók Zsombor

H-128

Gyetvai Zoé

H-248

Kerékgyártó Dániel

H-185

Merényi Cecília

H-146

Molnár Anna

H-185

Pál Bendegúz

H-122

Szűcs Evelin

H-184

Tencz Hanna

H-122

Vetlényi Ábel

H-134

Kiss Karola

H-154

Menyhárt Anna

H-122

Büscsei Botond

H-246

István Lea

H-146

Jankulár Barnabás

H-151

Molnár Eszter 

H-189

Biczó Ádám

H-243

Maró Dorina

H-262

Molnár Katalin

H-259

Dohány Tímea

H-259

Megyesi Anna

H-141

Sümegi Anett Júlia

H-122

Dávid Dorka

H-259

Gulyás Botond

H-246

Korpa István

H-259

Molnár Anna

H-101

Varga Bálint

H-101

Czakó Boróka

H-128

Dezső Dániel

H-157

Kosztelnik Eszter

H-130

Kósa Flóra

H-189

Mészáros Milán

H-186

Németh Teodóra

H-157

Polniczky Angéla

H-101

Tóth Zsófia

H-141

Varga Viktória

H-136

Závoda Kata

H-266

Fekete Gergely

H-123

Fekete Lizett

H-114

Kocsis Kira

H-125

Puskás Lili

H-208

Zambon Csanád

H-245

Bakulya Viktória

H-266

Besenyei Panna

H-248

Birkás Benedek

H-128

Egyedi Csenge Cseperke

H-168

Foris Dávid

H-134

Kovács-Nyilas Janka

H-106

Nagy Fruzsina

H-208

Puszta Zsófia

H-136

Szebeni Brúnó

H-128

Sziebert Orsolya

H-168

Törőcsik Zita

H-209

 

Olvasás 4. osztály

Lakatos Kornélia Katalin

H-101

Molnár Gergely

H-101

Schnell Annadóra

H-105

Jónás Adél

H-105

Tutti Zsófia

H-105

Fazekas Orsolya

H-106

Farkas Benedek Lajos

H-106

Habon Ákos

H-111

Farkas Dorka

H-114

Csongrádi Flóra

H-115

Hederics Eszter

H-115

Werner Kinga

H-115

Ernyey Júlia

H-121

Sümegi Botond

H-122

Kovács Emese

H-123

Dohányos Máté

H-123

Hollósi Rózsa

H-123

Kettős Dorottya

H-124

Török Hanna Magdolna

H-128

Kovalcsik Nóra

H-128

Nagy Ilona Zsuzsanna

H-128

Nagy Gábor János

H-128

Nemeskéri Kitti

H-129

Brumbauer Márton

H-130

Beck Sára

H-130

Cserni Bettina

H-136

Cserni Boglárka

H-136

Marcalek Máté

H-136

Török Jázmin

H-139

Harcos Mátyás

H-141

Izsa Bernadett Margit

H-142

Szakács Zsófia

H-142

Tamás Botond László

H-142

Kálmán Gábor

H-144

Birócsák Marcell

H-145

Szabó Jázmin Eszter

H-145

Fazekas Fanni

H-145

Seres Máté

H-145

Csonka Ádám Lukács

H-146

Folbert Fanni

H-146

Porvay Dávid

H-146

Lenti Kincső

H-146

Andor Éva

H-147

Varga-Németh Anna

H-147

Révész Dorottya

H-147

Varga Virág

h-148

Káposztás Benedek

H-150

Török Fülöp

H-150

Fapál Zsombor

H-151

Bognár Anna

H-151

Schneider Dávid

H-154

Sipos Anna

H-154

Tóth-Pálmüller Máté

H-154

Száraz Eszter

H-154

Péter Eszter

H-154

Oláh Milán

H-157

Radnai Júlia

H-157

Nemes Vivien

H-157

Erdei Dóra

H-162

György Gábor

H-162

Németh Lilla

H-162

Tóth Nándor

H-162

Deák Benjamin

H-162

Kepes Máté Róbert

H-168

Radácsi Eszter

H-168

Csorba Júlia

H-180

Turóczi Petra

H-180

Tálas Róbert

h-185

Szőke Bálint Márk

H-190

Balog Balázs

H-190

Kiss Bence

H-191

Kovács Szabolcs

H-191

Hartyányi Vincent

H-196

Máttyus Bertalan

H-198

Módos Vilmos

H-198

Gellért Gréta

H-205

Jó Melinda

H-205

Kis Melissza

H-205

Rácz Tamás

H-205

Terhes Dominik

H-205

Varga Zalán

H-211

Szász Rita Judit

H-211

Ragány Réka

H-211

Kapitány Hanna

H-211

Simon Szonja

H-243

Hajdu Lili

H-243

Gizella Gréta Judit

H-245

Márialigeti Áron

H-245

Pataki Renáta

H-248

Vereb Zsolt

H-248

Sipeki Inez

H-259

Molnár Luca

H-262

 

Szövegdoboz:

Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
2119 Pécel, Kossuth tér 7.

Tel./fax: 06-28/547-300 Igazgató: 06-28-547-301

e-mail: siposne.kadar.monika@harmatcsepp.suli.hu

Honlap: pecel.ekif.hu

 

Tárgy: Versenyfelhívás                                                                        Pécel,2014.szeptember 17

Tisztelt Igazgató Úr/Asszony!
Tisztelt Alsós Munkaközösségvezető és Tanítók!

 

A 2013/2014-es tanévben a Harmatcsepp tanulmányi verseny a katolikus iskolák között sikeresen befejeződött az országos döntővel 2014. májusában.
A nagy érdeklődésre való tekintettel a 2014/2015-ös tanévben is folytatjuk levelező versenyünket.
A versenyt az alsó tagozatos diákok részére hirdetjük meg az alábbi tantárgyakból:

  • 2-3-4. osztály: olvasás-szövegértés
  • 2-3-4. osztály: nyelvtan-helyesírás
  • 2-3-4. osztály: matematika
  • 2-3-4. osztály: hittan

Célunk:

  • nyelvtani ismeretek elmélyítése
  • megszeretetni az olvasást
  • logikus gondolkodás fejlesztése
  • tudatos keresztény életre nevelés
  • önálló feladatmegoldó képesség fejlesztése
  • kedv ébresztése az igényes és játékos tanulás iránt
  • tehetséges tanulók gondozása és fejlesztése

A szervező iskolák döntőbe jutott tanulóit versenyen kívül, a többiektől függetlenül, külön fogjuk értékelni az idén is!

A verseny 5 fordulós!

A verseny lebonyolítása:
A tanév folyamán három alkalommal, szakértők által összeállított feladatlapokat a KPSZTI és iskolánk honlapjáról /www.szerzsebet.sulinet.hu/ lehet letölteni. Az első három forduló az elődöntő.
Az elődöntő feladatlapjai várhatóan a következő időpontokban jelennek meg a honlapokon:

  • forduló: 2014. október 20-25.
  • forduló: 2014. december 15-19.
  • forduló: 2015. január 26-30.

 A verseny menete:

  • A versenyzők írásban megoldják a letöltött feladatlapokat, amelyeket a versenyt szervező pedagógus összegyűjt és a megadott határidőig visszaküld a következő címekre:

Matematika: Szent István Római Katolikus Általános Iskola
8500 Pápa, Fő tér 6. Pf. 57.
Olvasás-szövegértés, nyelvtan-helyesírás, hittan: Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda 
2119 Pécel, Kossuth tér 7.

  • Kérjük a feladási határidőt pontosan betartani!

A határidő lejárta után feladott feladatlapokat nem tudjuk elfogadni.

  • Kérjük az iskola kódját a feladatlapra ráírni! A versenyre nevezett iskolák kódja

2014. október végétől letölthető a KPSZTI és intézményünk honlapjáról.
/pecel.ekif.hu/

  • A harmadik fordulót követően összesített eredménylistát készítünk a versenyben résztvevők teljesítményéről.

Ezután az iskolák értesítést kapnak arról, hogy ki jutott a középdöntőbe, és mikor kell megírniuk a középdöntő feladatlapját.
A középdöntő várható időpontja április eleje.

  • A középdöntőt minden iskola a kijelölt napon, saját iskolájában tartja meg, majd még aznap postára adják a megoldott feladatlapokat.
  • A döntőbe jutott tanulókról - évfolyamonként és tantárgyanként a 10 legjobb eredmény - értesítjük az iskolákat.
  • A döntőt intézményünk rendezi meg 2015. május 9-én, szombaton.

A verseny nevezési díja: 1.000- Ft/fő/tantárgy/év
Jelentkezési határidő: 2014. október 18.

Jelentkezni a mellékelt nevezési lapon lehet. Kérjük a nevezési lapokat nyomtatott betűkkel
(olvashatóan) vagy számítógéppel töltsék ki!
A nevezéseket küldhetik postán vagy e-mail-ben. siposne.kadar.monika@harmatcsepp.suli.hu

Kérem, a nevezési díjat a jelentkezési határidőig, belföldi (rózsaszín) postautalványon feladni.
A feladási díj levonható a nevezési díjból, amelyről számlát a posta állít ki.
Amennyiben a befizetésről számlát kérnek, azt a nevezési lapon jelezzék! 
Kérjük, a postautalványon pontosan tüntessék fel az iskola nevét és a versenyzők számát!
A nevezési díjat átutalással is befizethetik a 11742331-20006709 számlaszámra.
A versennyel kapcsolatban további információval szívesen állunk rendelkezésükre telefonon /06-28-547-300/vagy e-mail-ben.

A versenyzéshez sok sikert kívánunk!

Siposné Kádár Monika
versenyszervező

 

 

 

JELENTKEZÉSI LAP
Harmatcsepp tanulmányi verseny

Iskola neve, címe:
…………………………………………………………………………….....……………
……………………………………………………………………………..………………
……………………………………………………………………………..........…………

Kapcsolattartó pedagógus: ………………………………………………………….....…….
Telefon, ………………………………………………………………………………………
e-mail:………………………………………………………………….....................………..

Sorszám

Tanuló neve

Osztály

Tantárgy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2014. …………………………………
………………………………
 
pedagógus

 

A versenyfelhívás letölthető

A Harmatcsepp versenyre benevezett iskolák kódjai

Apáczai Csere János Kat. Ált. Iskola Apc, 3032 Fő út 48. H-196
Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont  Győr 9024 Pátczay Pál u. 46  H-101 
Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola  Sátoraljaújhely 3980 József A. u. 1.  H-102 
Bencés Apátság Illyés Gyula Ált.Isk Tihany 8237 Csokonai u.73 H-250
Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda  Mohács 7700 Szabadság utca 2.  H-105 
Brenner János Óvoda, Általános Iskola és Koll.  Szombathely 9700 Petőfi Sándor u. 6.  H-121 
Budapesti Ward Mária Általános Iskola Budapest 1056 Molnár u. 4. H-168
Constantinum Intézmény  Kiskunfélegyháza 6100 Petőfi u. 2  H-171 
Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda, Bölcsőde Szarvas 5540 Szabadság utca 6-8 H-266
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola Balaton Kossuth út 80 H-240
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola Miskolc 3508 Szeretet u.5. H-258
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Gyula, 5700 Erkel tér 2. H-263
Homrogdi Görgökatolikus Általános Iskola  Homrogd 3812 Kossuth utca 150 H-267
II. János Pál Pápa Katolikus Általános Iskola  Bátonyterenye 3078 Zrínyi út 1.  H-190 
II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola  Mátramindszent 3155 Kossuth tér 1-3 H-269
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola  Gyöngyös 3200 Petőfi Sándor út 2.  H-108 
Jászapáti Szent Inmre Katolikus Általános Iskola Jászapáti, 5130 Damjanich u. 2. H-208
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola  Hódmezővásárhely 6600 Hóvirág u. 3.  H-172 
Makói Kat. Ált. Iskola és Óvoda Makó, 6900 Návay Lajos tér 12./a. H-205
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola  Érd 2030 Alsó u. 21.  H-110 
Mindszenty József Általános Isk. Gimn. és Koll.  Zalaegerszeg 8900 Zárda u. 25.  H-154 
Mindszenty József Katolikus Általános Iskola  Esztergom 2500 Kiss János u. 1  H-112 
Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola  Budaörs 2040 Esze Tamás utca 1.  H-113 
Móra Ferenc Katolikus Általános Iskola és Óvoda Egyek, 4069 Fő út 1.  H-270
Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Budapest, 1038, Templom utca 5. H-271
Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda Általános Iskola Kalocsa 6300 Asztrik tér 1. H-114
Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola  Csongrád 6640 Kossuth tér 6.  H-186 
Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola  Jászberény 5100 Lehel Vezér tér 5.  H-157 
Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola Tapolca H-115
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola Pécs, 7628 Török István u. 13. H-214
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált.Iskola Óbuda, 1036 Fényes Adolf utca 10 H-245
Páduai Szent Antal Iskola Piliscsaba 2081 Béla király utca 72.  H-193 
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola  Budapest 1122 Csaba utca 16.  H-150 
Patrona Hungariae Általános Iskola  Budapest 1092 Knézich utca 3-13.  H-118 
Piarista Általános Iskola  Nagykanizsa 8800 Sugár út 11-13.  H-175 
Piarista Általános Iskola, Gimn. és Szakközépiskola  Mosonmagyaróvár 9200 Fő u. 4  H-119 
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola  Keszthely 8360 Kossuth L. u. 75.  H-122 
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda  Békéscsaba 5600 Szarvasi út 31.  H-123 
Sík Sándor Római Katolikus Általános Iskola Zalaszabar 8743 Újtelep u. 1/a  H-176 
Svetits Katolikus Óvoda, Ált. Isk., Gimn. és Diákotthon  Debrecen 4024 Szent Anna u. 20-26  H-162 
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola Füzesabony 3390, Kossuth Lajos út 1-3. H-272
Széchenyi István Katolikus és Német Nemz. Ált. Isk.  Mátészalka 4700 Széchenyi út 7.  H-191 
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola Harkakötöny 6136 Rákóczi utca 17. H-199
Szent András Általános Iskola  Szentendre 2000 Bajcsy-Zsilinszky u. 4.  H-124 
Szent Anna Katolikus Általános Iskola  Szany 9317 Ifjúság utca 1.  H-125 
Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola Jánoshalma 6440 Rákóczi u.8. H-268
Szent Efrém  Görögkatolikus Ált.Iskola Debrecen 4024 Kossuth u. 44 H-246
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szentes, 6600 Erzsébet tér 1. H-128
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda  Pécel 2119 Kossuth tér 7.  H-129 
Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola  Mór 8060 Erzsébet tér 19.  H-130 
Szent Gellért Kat. Ált. Iskola és Gimn. Bp. 1016 Gellérhegy u. 7. H-198
Szent György Katolikus Általános Iskola Jászalsószentgyörgy, 5054 Rákóczi út 1. H-209
Szent Imre Általános Iskola  Jánosháza 9545 Ady Endre u. 14.  H-131 
Szent Imre Kat. Ált. Isk. és Háromkirályok Óvoda  Tiszafüred 5350 Fő út 26.  H-184 
Szent Imre Kat. Gimnázium Ált. Iskola, Koll. És Óvoda Nyíregyháza, 4400 Ungvár sétány 19. H-211
Szent Imre Kat. Isk. és Jó Pásztor Óvoda  Eger 3300 Deák Ferenc út 45.  H-106 
Szent Imre Katolikus Általános Iskola Zsombó, Móra Ferenc utca 8. H-265
Szent Imre Katolikus Általános Iskola  Ráckeve 2300 Szent István tér 22.  H-165 
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda Gödöllő, 2100 Szabadság tér 19. H-134
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimn. és Szk.  Balassagyarmat 2660 Szabó Lőrinc u. 1.  H-136 
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola Miskolc 3532 Fadrusz János u.3-8 H-243
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda Komárom,2900 Bajcsy- Zs. U. 15. H-137
Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimn.  Makó 6900 Szent István tér 14-16.  H-139 
Szent István Kat.Óvoda és Ált.Iskola Kétsoprony 5674 Dózsa György u. 18-20 H-249
Szent István Katolikus Általános Iskola Mezőkövesd, 3400 Mátyás király 44 H-259
Szent István Keresztény Általános Iskola  Cserhátsurány 2676 Szabadság út 28.  H-192 
Szent István Római Katolikus Általános Iskola  Pápa 8500 Fő tér 6.  H-141 
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola  Budapest 1043 Tanoda tér 6.  H-142 
Szent János Katolikus Általános Iskola  Dabas-Sári 2371 Rákóczi F. u. 2/6.  H-151 
Szent József Katolikus Általános Iskola  Szekszárd 7100 Garay tér 9.  H-143 
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda  Cegléd 2700 Pesti út 2-4.  H-111 
Szent László Katolikus Általános Iskola  Sárvár 9600 Dózsa u. 28.  H-144 
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola  Budapest 1183 Gyöngyvirág u. 41.  H-145 
Szent Margit Általános Iskola  Tatabánya 2800 Botond u. 1.  H-180 
Szent Mihály Görögkatolikus Ált. Iskola  Nyíradony 4254 Árpád tér 10.  H-188 
Szent Mór Iskolaközpont  Pécs 7621 Hunyadi út 9.  H-146 
Szent Orsolya Római Kat. Ált. Isk. Gimn. és Koll.  Sopron 9400 Orsolya tér 2-3.  H-147 
Szilágyi Keresztény Iskola  Veszprém 8200 Iskola u. 6.  H-148 
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi u. 4. H-260
Újtelepi Katolikus Általános Iskola Heves 3360 József Attila út 18 H-248
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola Nagykáta Vadász u.1. H-262
Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk. és Óvoda  Miskolc 3530 Mádai Lajos u. 2.  H-185 

Az I. forduló feladatsorai letölthetőek:

Hittan 2. osztály

Hittan 3. osztály

Hittan 4. osztály

Matematika 2. osztály

Matematika 3. osztály

Matematika 4. osztály

Nyelvtan 2. osztály

Nyelvtan 3. osztály

Nyelvtan 4. osztály

Olvasás 2. osztály

Olvasás 3. osztály

Olvasás 4. osztály

 

A II. forduló feladatsorai letölthetőek:

Hittan 2. osztály

Hittan 3. osztály

Hittan 4. osztály

Matematika 2. osztály

Matematika 3. osztály

Matematika 4. osztály

Nyelvtan 2. osztály

Nyelvtan 3. osztály

Nyelvtan 4. osztály

Olvasás 2. osztály

Olvasás 3. osztály

Olvasás 4. osztály

 

A III. forduló feladatsorai letölthetőek:

Hittan 2. osztály

Hittan 3. osztály

Hittan 4. osztály

Matematika 2. osztály

Matematika 3. osztály

Matematika 4. osztály

Nyelvtan 2. osztály

Nyelvtan 3. osztály

Nyelvtan 4. osztály

Olvasás 2. osztály

Olvasás 3. osztály

Olvasás 4. osztály

Iskolánk címe:
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
2119 Pécel, Kossuth tér 7.
telefon: (06-28) 547-301

   

Design by TigiArt